Plastové kabelky

Obag MINI PINK S RÚČKAMI KOŽENKA MICRO ČIERNA KRÁTKA

Plastové kabelky – Jeseň už je tu, a tak je ideálny čas na výmenu šatníka aj doplnkov. Nová módna sezóna si žiada aktuálne trendy, aby ste, milé dámy, nezostali pozadu. Veľmi obľúbené sú plastové kabelky. Máte už tiež nejakú vo svojom šatníku? Ak ešte nie, mali by ste to napraviť.

Výber je naozaj veľký. Každá žena si nájde ten svoj kúsok, ktorý sa jej bude hodiť k outfitu. Medzi najviac obľúbenými značkami v kategórii “plastovek” je Obag. Kabelky z týchto materiálov sú navyše veľmi praktické. V dizajne sa prejavuje nadčasový minimalizmus, ktorý ľahko okúzli nejednu ženu.

Bestsellers!

kabelky Obag

Módna talianska vlna sa “Dovalil” aj na Slovensko. Tašky a kabelky Obag zaplavili doslova celý svet a obľúbila si ich nejedna žena aj u nás. Sú odolné, nadčasové a praktické. Ponuka je naozaj široká, čo sa týka štýlov, druhov i farieb. Navyše k plastovým kabelkám môžete zakúpiť celý rad príslušenstva, vďaka ktorému sama jednoducho dotvoríte svoj originálny trendy kúsok. Môžete ich meniť podľa svojho outfitu, aktuálnej nálady, alebo ročného obdobia.

Umelohmotné kabelky ako trend

Módne profesionáli by sa vám asi pred pár rokmi vysmiali, keby ste im povedali, že sa umelohmotné kabelky stanú skutočným hitom posledných rokov. Ale ako sa hovorí, nikdy nehovor nikdy. A v móde to platí dvojnásobne. Dokonca by to nebol ani žiadny krátkodobý výstrelok, pretože plastové kabelky Obag sa na výslní vyhrievajú už niekoľko rokov a stále sú veľmi módnou záležitosťou. Náš odhad je, že za pár ďalších rokov budú mať svoje miesto v šatníku mnohých žien, a tak rozhodne neurobíte chybu, keď si aspoň jeden kúsok zaobstaráte aj do toho svojho. Dobrá správa je, že cenovo sú veľmi prívetivé, takže vám rozpočet nijako zvlášť nenabourají.

Hanka
Hanka

,,Zajtra zmením svoj život. Včera som to chcel urobiť dnes.''