Espresso kávovary

espresso gaggia

Gaggia je nejznámejším talianským výrobcom kávovarov pre domáce a profesionálne použitie a počas viac ako 50-ročného pôsobenia se stal synonymom tradície a spoľahlivosti na celom svete. Práve zakladateľ spoločnosti, Achilles Gaggia vynašiel a v roku 1938 si nechal patentovať prvý stroj, ktorý extrakciou kávy horúcou vodou pod tlakom pripravoval kávu v podobe espressa. V roku 1999 získala spoločnost Saeco 60% společnosti Gaggia. Výsledkom sú produkty na naprostej technologickej špičke súčasnosti.

espresso saeco

Saeco je jedným z naznámejších a nejuznávanejších svetových výrobcov kávovarov určených pre domáce a komerčné použitie a automatických vendingových prístrojov pre výdaj horúcich aj chladených nápojov a snacku. Spoločnost bola založena v Taliansku v roku 1981 a v súčasnosti má 16 pobočiek v Európe, USA, Južnej Amerike, Austrálii a Asii a predejnú sieť vo viac ako 60-tich krajinách sveta. Spoľahlivosť a kvalita produktov spoločnosti Saeco je celosvetovo známa a ťažko nachádza konkurenciu.

Záručný a pozáručný servis poskytujeme prostredníctvom spoločnosti Remont Slovakia s.r.o., Soblahov 471, 913 38 Trenčín.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Pôvodná cena 6,99 €

Cena

6,29 €


YjVjYTk4M