Ako vybrať farbu kabelky

Obag MINI CITRUS S RÚČKAMI KOŽENKA MICRO ČIERNA KRÁTKA

Ako vybrať farbu kabelky – Kabelky nie sú len záležitosťou, kam sa dajú schovať veci, ktoré potrebujete mať neustále pri sebe. Stále viac dnes kabelky predstavujú kúsok vášho vlastného ja, skrátka o vás môžu v mnohých ohľadoch niečo vypovedať. Nikoho tak neprekvapí, že sú kabelky k dispozícii v širokej palete variácií – líšia sa ako materiálom výroby, tak aj tvarom, veľkosťou či farebným prevedením. Zamerajme sa teraz práve na farbu – máte jasno v tom, po akom odtieni kabelky by ste aktuálne pri nákupe siahli. Viete, aké farby zažívajú najväčší boom?

Univerzálna čierna farba

Čierna farba nikdy neomrzí, hodí sa totiž k množstvu kombinácií. Platí to nielen pri oblečení, ale samozrejme aj u módnych doplnkov, teda i u kabeliek. Tak napríklad kabelka v luxusnej čiernej farbe pôsobí komfortne a elegantne. Budete sa s ňou cítiť príjemne. Využiť ju môžete nielen k sviatočným príležitostiam, ale v závislosti na konkrétnom type kabelky aj pokojne na každodenné nosenie.

Kategórie

Tradícia v bielom prevedení

Ani tradičné kabelka v bielom prevedení nie je nič, čo by neprinieslo potešenie a štýl. Biela farba pôsobí jemne. Nehodí sa ku každému oblečeniu, ale v prípade, kedy si dáte s výberom vecí zo šatníka záležať, môžete docieliť jedinečného zladenie. Biela kabelka sa hodí predovšetkým pre sviatočné príležitosti. Je tu opäť voľba veľkostí a štýlových prevedení.

Elegantná šedá farba

Šedá farba potom predstavuje akúsi nenápadnosť. Očarí vás kabelka v elegantnej šedej farbe, nevystúpite zo sveta módy a zároveň nebudete nutne stredom pozornosti. Dočkáte sa akési kontroverzie, ktorá však v žiadnom prípade nepredstavuje nudu. Ba práve naopak, veď nie je všetko zlato, čo sa blyští a menej môže znamenať niekedy viac!

Medzi najobľúbenejšie farby kabeliek tak jednoznačne patrí práve čierna, biela a sivá – jedná sa o najžiadanejších kabelky, to ste si už ostatne vo vašom okolí všimli!

Hanka
Hanka

,,Zajtra zmením svoj život. Včera som to chcel urobiť dnes.''