Aké kabelky sa budú nosiť

Obag BRUSH PIESKOVÁ S POVRAZOM ČIERNYM

Aké kabelky sa budú nosiť – Hoci kabelky nepatrí k tak úplne sezónnym kúskom, na jar a leto sa jednoducho hodia hravejší farby, kreatívnejší tvary, ale aj neformálnejšie štýl. Už so sebou nemusíme nosiť svetre a šály, preto prichádza čas na mini kabelky a ľadvinky, ktoré sú stále v kurze!

ľadvinka

Málo trendov je praktickejších než práve ľadvinky. Bojíte sa, že sa toho do nich moc nevojde? Nájdete bez problémov aj väčšie veľkosti! Ale už je čas prestať ťahať obrovskú kabelku so všetkou kozmetikou a vecami, ktoré by sme teoreticky mohli potrebovať. Zabaľte len pár nevyhnutnosťou a vyrazte s ľadvinkou na festival aj do mesta!

Top

okrúhla kabelka

Predstavujeme ďalšie jarné trend – guľatou alebo oválnu mini kabelku. Objemovo vyjde rovnako ako ľadvinka, ale tá môže byť pre niekoho až príliš “edgy”. Elegantnejší možnosťou je práve tento kúsok. Vyrába sa v klasickej variante cez rameno a alebo s cool kruhovým uchom.

retro štýl

Mäkká bavlnená sieťovka, prútené materiály alebo zamat sa staroružovú farbou? Nostalgických retro variantov existuje veľa, stačí si len vybrať. S prútená taškou sa môžete vydať ako na nákup, tak do práce, a menšie kabelky do ruky zase využijete pri menej náročných pochôdzkach.

praktický batôžtek

Ak preferujete praktickosť pred všetkými ostatnými kritériami a do mini kabeliek sa vám proste všetko potrebné nevojde, prichádza na scénu batohy. To ale neznamená, že musí byť menej štýlové. Inšpirujte sa týmito koženými a koženkovými kúsky – niektoré sa dokonca dajú nosiť zároveň ako batoh aj ako kabelka!

Hanka
Hanka

,,Zajtra zmením svoj život. Včera som to chcel urobiť dnes.''